Хочу сьогодні розповісти Вам про гідрофільне масло: з чого воно складається і як ним користуватися. Грамотне та дбайливе очищення - це основа косметичного догляду за Вашою шкірою, запорука привабливого, здорового зовнішнього вигляду та невпинної чарівності. Серед усіх відомих засобів по догляду за шкірою окремої уваги заслуговує гідрофільна олія.


Це унікальний продукт, до складу якого входять рослинні олії, а також ключовий компонент – емульгатор, що зв'язує жири та сприяє перетворенню засобу при взаємодії з водою на ніжну емульсію.


Використовуючи гідрофільну олію для вмивання, можна легко очистити шкіру обличчя, шиї та декольте від будь-яких забруднень, не травмуючи її і не порушуючи природного, ліпідного бар'єру. Що є дуже важливим, оскільки експериментальним шляхом було виявлено взаємозв'язок між руйнуванням епідермального бар'єру та зневодненням шкірних покривів, яке, у свою чергу, незворотно веде до передчасного старіння обличчя та утворення зморшок.


На відміну від агресивних засобів на зразок мила, гідрофільна олія, контактуючи з водою, дбайливо усуває макіяж, частинки пилу та інші забруднення з поверхні шкіри, не тільки сприяючи її глибокому очищенню, але й одночасно забезпечуючи максимально можливий догляд за обличчям.


Натуральні олії у складі емульсії, що утворилася, пом'якшують епідерміс (зовнішній, що постійно оновлюється шар шкірних клітин), запобігають утворенню мімічних зморшок, «гусячих лапок» і допомагають боротися з ознаками старіння, що вже виникли.


Такі дивовижні властивості дозволяють застосовувати гідрофільне масло для вмивання, а також використовувати його для догляду за тілом у процесі прийняття душу або ванни. Чарівний ефект від використання цього засобу можна помітити буквально відразу ж – настільки очевидними стають візуальні зміни.


З чого складається гідрофільна олія?

На 90 % воно складається з рослинних олій, спеціально підібраних за Вашим типом шкіри та її справжнім станом. Олії підбираються для найкращого впливу на шкіру, її очищення, живлення та створення захисного бар'єру. Інші 10% - та сама речовина-емульгатор, завдяки якому масляна суміш при контакті з водою перетворюється на емульсію з легкою і ніжною текстурою. Крім цього у складі можуть бути присутніми в незначній кількості (1-2%) вітамін Е (токоферол) - даний компонент, являючи собою потужний антиоксидант, захищає готову суміш від окислення і композиція з ефірних олій (розмарин, іланг-іланг, лимон, неролі, грейпфрут, чайне дерево і т.д.) Ефірні олії підбираються для Вашого типу шкіри, враховуючи можливість алергії.


Як користуватися гідрофільною олією?
Нанесіть на сухе обличчя олію, акуратно помасажуйте шкіру. При масажуванні повік будьте обережні: намагайтеся, щоб засіб не потрапив у вічі. Намочіть долоні водою кімнатної температури і ще раз пройдіться пальцями по обличчю. В ході таких маніпуляцій ви відчуєте, як масло перетворюється на емульсійне молочко, яке необхідно змити. Завершуйте процедуру умиванням водою. Після чого протріть шкіру ватним диском із тоніком.
Дуже важливо дотримуватися головного правила при вмиванні гідрофільним маслом: наносити його на сухе обличчя та сухими руками! Якщо спочатку засіб поєднати хоч із найменшою кількістю води, 100% ефекту від вмивання та обіцяного результату ви не досягнете.


Як діє гідрофільна олія?
Якісне очищення забруднених пір гідрофільним маслом обумовлюється його маслянистої консистенції та наявності рослинних олій у складі. З моменту нанесення його на шкіру засіб проникає в глибину забитої пори і його компоненти починають виштовхувати підшкірний жир, пил та інші забруднення назовні.
Як тільки масло стикається з водою, внаслідок чого перетворюється на емульсію, воно починає абсорбувати всі себумні забруднення, які були виведені з пір шкіри.
Гідрофільна олія ефективно справляється з відпрацьованим секретом сальних пір, а саме – розчиняє його відразу після нанесення. Тому не варто поспішати, одразу змішуючи олію з водою. Ретельно масажуйте маслом саме ті області на обличчі, зовнішнім виглядом яких ви найбільше незадоволені. Коли ви змочуєте обличчя, вода пов'язує не тільки масло, а й ті шкірні забруднення, з якими засіб вступив у контакт. Так ви без особливих зусиль почистите пори на обличчі.